tussipect przeciwskazania

Informacje o Tussipect przeciwskazania

Tussipect przeciwskazania:


Zachować ostrożność przy stosowaniu preparatu u osób ze schorzeniami układu krążenia, schorzeniami psychicznymi oraz z zaburzeniami czynności nerek i/lub wątroby. Nie należy stosować równocześnie innych leków zawierających substancje o podobnym mechanizmie działania, np. leków zawierających efedrynę, pseudoefedrynę lub środków przeciwastmatycznych. Nie należy przyjmować leku w godzinach wieczornych, gdyż może powodować trudności w zasypianiu. Syrop zawiera efedrynę i nie może być stosowany w czasie zawodów sportowych. Ostrożnie stosować u osób z alergią na rośliny z rodziny Lamiaceae (Labiatae). Pacjenci z alergią na pyłki brzozy lub na seler mogą posiadać nadwrażliwość krzyżową na tymianek zawarty w syropie. Ze względu na zawartość saponin ostrożnie stosować u osób z czynną chorobą. Ze względu na możliwość wystąpienia znacznego pobudzenia psychoruchowego nie stosować w trakcie prowadzenia pojazdów oraz obsługi urządzeń mechanicznych w ruchu. Po zastosowaniu leku nie należy prowadzić pojazdów oraz obsługiwać urządzeń do czasu ustąpienia objawów ze strony układu nerwowego.
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku. Ze względu na zawartość efedryny nie należy stosować leku w nadciśnieniu tętniczym, chorobie niedokrwiennej mięśnia sercowego oraz zaburzeniach rytmu serca, ponadto w nadczynności tarczycy, cukrzycy, jaskrze z zamkniętym kątem przesączania, przeroście gruczołu krokowego i padaczce.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Tussipect przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Tussipect


Sprawdź komentarze opinie o Tussipect:


Ocena średnia Tussipect:

Tussipect otrzymał ocenę średnią: 4,7
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 3 opinii

Gdzie kupić Tussipect?

Szukasz gdzie można kupić Tussipect?

Oto lista aptek i sklepów z Tussipect:

Forum Tussipect

Lista pytań na forum o Tussipect:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Nikt nie skomentował jeszcze tussipect przeciwskazania

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o tussipect przeciwskazania