trittico przeciwskazania

Informacje o Trittico przeciwskazania

Trittico przeciwskazania:


Nadwrażliwość na substancję czynną lub inne składniki preparatu.
Nie zaleca się stosowania trazodonu u pacjentów z zawałem mięśnia sercowego i w okresie wczesnej rekonwalescencji po zawale. Należy zachować ostrożność stosując preparat u pacjentów z chorobami serca, w szczególności z: zaburzeniami przewodnictwa, blokiem przedsionkowo-komorowym każdego stopnia i po przebytym zawale mięśnia sercowego. Ostrożność również należy zachować stosując lek u pacjentów z chorobami wątroby i nerek. Wystąpienie bolesnego, długotrwałego i nieprawidłowego wzwodu prącia (priapizm) jest wskazaniem do natychmiastowego odstawienia leku. W związku z działaniem a-adrenolitycznym, trazodon może zmniejszać obwodowy opór naczyniowy, a u osób szczególnie wrażliwych może spowodować wystąpienie hipotonii i ortostatycznych spadków ciśnienia tętniczego. Dlatego też, u pacjentów leczonych z powodu nadciśnienia tętniczego, należy w czasie stosowania trazodonu odpowiednio zmniejszyć dawki leków hipotensyjnych. W przypadku pojawienia się, w trakcie leczenia trazodonem, gorączki, bólu gardła lub innych objawów infekcji, należy skontrolować ilość leukocytów we krwi obwodowej ze względu na możliwość wystąpienia leukopenii. Stosowanie u dzieci: brak odpowiednich badań skuteczności i bezpieczeństwa stosowania trazodonu w postaci tabletek o przedłużonym uwalnianiu u pacjentów poniżej 18 lat.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Trittico przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Trittico


Sprawdź komentarze opinie o Trittico:


Ocena średnia Trittico:

Trittico otrzymał ocenę średnią: 3,7
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 90 opinii

Gdzie kupić Trittico?

Szukasz gdzie można kupić Trittico?

Oto lista aptek i sklepów z Trittico:

Forum Trittico

Lista pytań na forum o Trittico:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“trittico przeciwskazania” - 3 komentarze

 1. trittico przeciwskazania #

  Czy w trakcie przyjmowania trittico mozna pic alkohol?

 2. trittico przeciwskazania #

  Mam identyczne objawy jak opisała wyżej Majka. Do tego trudności z oddychaniem, poczucie ogólnego, stałego zmęczenia i zniechęcenia do najprostszych czynności i obowiązków. Biorę trittico od 2 miesięcy, informowałam swego lekarza o tych objawach ale pani dr zignorowała moje uwagi zalecając brać lek nadal. Rano biorę serveron i juz sama nie wiem co jest przyczyną mojego złego wciąż samopoczucia.
  Jagoda

 3. trittico przeciwskazania #

  Od dwóch tygodni biorę Trittico – 1/3 tabletki z dawki 150mg. Nie wiem, czy to po tych tabletkach, czy to efekt odstawienia Mirtagenu, który brałam wcześniej ponad 3 lata, ale mam koszmarne bóle głowy, drętwienie karku, zawroty głowy i zasłabnięcia.
  Sama nie wiem, czy powinnam dalej brać ten lek.
  Mirtagen był ogólnie bardzo dobry, ale mimo diety i zajęć fitness 4 razy w tygodniu moja waga była znacznie ponad normę i za nic nie mogłam schudnąć. Do tego mam jeszcze niedoczynność tarczycy, ale biorę Euthyrox i w zasadzie mam TSH unormowane.
  Wcześniej miałam power, świetnie spałam i ogólnie dobrze się czułam. Teraz przez bóle i zawroty głowy uśmiech coraz częściej znika z mojej twarzy.
  Powinnam wrócić do Mirtagenu?

  Pozdrawiam,
  Majka

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o trittico przeciwskazania