Trisenox dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Trisenox dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Trisenox dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Trisenox. Pamiętaj również sprawdzić ceny Trisenox bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Trisenox dawkowanie

Trisenox dawkowanie:

Preparat należy podawać pod kontrolą lekarza mającego doświadczenie w leczeniu ostrych białaczek. Należy bezwzględnie przestrzegać specjalnych procedur monitorowania, opisanych w punkcie Ostrzeżenia specjalne/Środki ostrożności. Zaleca się stosowanie takich samych dawek u dzieci, dorosłych i u osób w podeszłym wieku. Schemat leczenia indukującego remisję: preparat należy podawać we wlewie dożylnym w stałej dawce 0,15 mg/kg mc./dobę codziennie aż do osiągnięcia remisji w obrazie szpiku kostnego (poniżej 5% blastów obecnych w komórkowym szpiku kostnym bez śladów obecności komórek białaczkowych). Jeśli nie uzyskano remisji w obrazie szpiku kostnego do 50 dnia leczenia, należy przerwać podawanie. Schemat leczenia konsolidującego: leczenie konsolidujące należy rozpocząć 3-4 tyg. po zakończeniu leczenia indukującego. Preparat należy podawać dożylnie w dawce 0,15 mg/kg mc./dobę, 25 dawek przez 5 dni w tyg. z dwudniową przerwą, powtarzanych przez 5 tyg. Dzieci: dane kliniczne dotyczące stosowania preparatu u dzieci są ograniczone. Spośród 7 pacjentów poniżej 18 lat (zakres 5-16 lat) leczonych preparatem w zalecanej dawce 0,15 mg/kg mc./dobę, pełną odpowiedź osiągnięto u 5 pacjentów. Nie badano bezpieczeństwa i skuteczności u dzieci w wieku poniżej 5 lat. Sposób podawania: preparat podawać we wlewie dożylnym przez 1-2 h. W przypadku zaobserwowania reakcji naczynioruchowych czas trwania infuzji można wydłużyć do 4 h. Nie jest konieczne zakładanie cewnika do żyły centralnej. Pacjenci muszą być hospitalizowani podczas rozpoczęcia leczenia w związku z objawami choroby oraz w celu zapewnienia odpowiedniego monitorowania.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Trisenox dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Trisenox?

Szukasz gdzie można kupić Trisenox?

Oto lista aptek i sklepów z Trisenox:

Cena Trisenox

Chcesz poznać szczegółowe ceny Trisenox?

Forum Trisenox

Lista pytań na forum o Trisenox:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Trisenox dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *