Trifas 10 dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Trifas 10 dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Trifas 10 dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Trifas. Pamiętaj również sprawdzić ceny Trifas bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Trifas 10 dawkowanie? Napisz swój komentarz

Opinie o Trifas

Sprawdź komentarze opinie o Trifas:

Gdzie kupić Trifas?

Szukasz gdzie można kupić Trifas?

Oto lista aptek i sklepów z Trifas:

Cena Trifas

Chcesz poznać szczegółowe ceny Trifas?

Forum Trifas

Lista pytań na forum o Trifas:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Trifas 10 dawkowanie

Trifas 10 dawkowanie:

Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, należy stosować się do poniższych zaleceń dotyczących dawkowania. Leczenie należy rozpoczynać od 1 tabl. produktu Trifas COR na dobę, co odpowiada 5 mg torasemidu. Zazwyczaj dawka początkowa może być stosowana jako dawka podtrzymująca. W przypadku niezadowalającego efektu leczniczego oraz w zależności od obrazu klinicznego, dawkę można zwiększyć maks. do 4 tabl. produktu Trifas COR na dobę, co odpowiada 20 mg torasemidu. W przypadku, gdy konieczne jest podanie 10 mg i więcej torasemidu na dobę, dostępna jest postać zawierająca 10 mg torasemidu produktu leczniczego. Podawanie 1 tabl. produktu leczniczego może być wskazane w przypadku, jeśli dawka 5 mg torasemidu na dobę jest niewystarczająca. Ostry obrzęk płuc: leczenie należy rozpoczynać się od 1 tabl., co odpowiada dawce 10 mg torasemidu, na dobę. Następnie, w zależności od obrazu klinicznego, dawka może być zwiększona do, maks., 2 tabl., co odpowiada 20 mg torasemidu, na dobę. Pacjenci z niewydolnością wątroby: leczenie powinno być prowadzone ze szczególną ostrożnością, z uwagi na możliwość zwiększenia stężenia torasemidu we krwi. Nie jest wymagane modyfikowanie dawki u pacjentów w podeszłym wieku. Brak danych porównawczych dotyczących dawkowania u pacjentów w podeszłym wieku.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Trifas 10 dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Trifas 10 dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *