Topotecan Kabi przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Topotecan Kabi przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Topotecan Kabi przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Topotecan. Pamiętaj również sprawdzić ceny Topotecan bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Topotecan Kabi przeciwskazania? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Topotecan?

Szukasz gdzie można kupić Topotecan?

Oto lista aptek i sklepów z Topotecan:

Cena Topotecan

Chcesz poznać szczegółowe ceny Topotecan?

Forum Topotecan
Ulotka o Topotecan Kabi przeciwskazania

Topotecan Kabi przeciwskazania:

Topotekan jest przeciwwskazany u osób, które: mają w wywiadzie ciężką nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, karmią piersią, mają ciężkie zahamowanie czynności szpiku kostnego przed rozpoczęciem pierwszego kursu, manifestujące się liczbą granulocytów obojętnochłonnych 9/l i/lub liczbą płytek krwi 9/l.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Topotecan Kabi przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Topotecan Kabi przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *