TOBROSOPT działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku TOBROSOPT działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o TOBROSOPT działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla TOBROSOPT. Pamiętaj również sprawdzić ceny TOBROSOPT bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- TOBROSOPT działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić TOBROSOPT?

Szukasz gdzie można kupić TOBROSOPT?

Oto lista aptek i sklepów z TOBROSOPT:

Cena TOBROSOPT

Chcesz poznać szczegółowe ceny TOBROSOPT?

Forum TOBROSOPT

Lista pytań na forum o TOBROSOPT:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o TOBROSOPT działanie i stosowanie

TOBROSOPT działanie i stosowanie:

Tobramycyna jest antybiotykiem aminoglikozydowym, wykazującym aktywność in vitro wobec wrażliwych szczepów następujących mikroorganizmów: Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Enterobacter aerogenes, Proteus mirabilis (szczepy indolo-(-) i indolo-(+)), Proteus species, Haemophilus influenzae oraz H. aegyptius, Moraxella lacunata, Acinetobacter calcoaceticus (Herellea vaginacola), niektóre szczepy Neisseria, Staphylococcus – S. aureus i S. epidermidis (szczepy koagulazo-dodatnie i koagulazo-(-)), w tym szczepy oporne na penicylinę, niektóre bakterie z rodzaju Streptococcus (mogą pojawić się gatunki oporne). Stwierdzono, że w niektórych przypadkach mikroorganizmy oporne na gentamycynę pozostają wrażliwe na tobramycynę. Oporność bakterii na tobramycynę może rozwinąć się zwłaszcza po długotrwałym stosowaniu.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący TOBROSOPT działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o TOBROSOPT działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *