Tisderol działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Tisderol działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Tisderol działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Tisderol. Pamiętaj również sprawdzić ceny Tisderol bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Tisderol działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Tisderol?

Szukasz gdzie można kupić Tisderol?

Oto lista aptek i sklepów z Tisderol:

Cena Tisderol

Chcesz poznać szczegółowe ceny Tisderol?

Forum Tisderol

Lista pytań na forum o Tisderol:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Tisderol działanie i stosowanie

Tisderol działanie i stosowanie:

Bisoprolol jest lekiem blokującym receptory β1-adrenergiczne o dużej wybiórczości, pozbawionym wewnętrznej aktywności sympatykomimetycznej i działania stabilizującego błony komórkowe. Wykazuje małe powinowactwo do receptorów β2 mięśni gładkich oskrzeli i naczyń krwionośnych, jak również do receptorów β2 związanych z regulacją metaboliczną. W związku z tym zazwyczaj nie oczekuje się, aby bisoprolol wpływał na opór dróg oddechowych i procesy metaboliczne, zależne od receptorów β2. Jego selektywność wobec receptorów β β1-adrenergicznych utrzymuje się poza zakresem dawek terapeutycznych. Bisoprolol jest stosowany w leczeniu niedociśnienia i dławicy piersiowej. Podobnie jak w przypadku innych leków β1-adrenolitycznych mechanizm działania w nadciśnieniu tętniczym jest niejasny. Wiadomo jednak, że bisoprolol znacząco zmniejsza aktywność reninową osocza. Mechanizm działania przeciwdławicowego: poprzez hamowanie receptorów β-adrenergicznych w sercu bisoprolol zmniejsza odpowiedź na pobudzenie układu współczulnego. Prowadzi to do zmniejszenia częstości skurczów serca i kurczliwości, zmniejszając zapotrzebowanie serca na tlen.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Tisderol działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Tisderol działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *