Tetraxim dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Tetraxim dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Tetraxim dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Tetraxim. Pamiętaj również sprawdzić ceny Tetraxim bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Tetraxim dawkowanie

Tetraxim dawkowanie:

Szczepienie pierwotne: 3 wstrzyknięcia podane w odstępie 1-2 m-cy w wieku 2, 3, 4 m-cy lub w wieku 2, 4, 6 m-cy lub w wieku 3, 4, 5 m-cy lub w wieku 3, 5, 12 m-cy, zgodnie z oficjalnymi zaleceniami. Dawka uzupełniająca: jeżeli szczepienie pierwotne zostało podane w wieku pomiędzy ukończeniem 2 m-ca a ukończeniem 6 m-ca życia, 4 dawkę (1 wstrzyknięcie) należy podać w 2 rż. Niezależnie od schematu szczepienia 1 dawkę przypominającą należy podać pomiędzy ukończeniem 5. rż. i ukończeniem 12 rż. W przypadku szczepienia pierwotnego oraz dawki uzupełniającej szczepionkę można podać odtwarzając szczepionkę Act-HIB (szczepionka przeciw haemophilus typ b, skoniugowana) bądź w tym samym czasie co ta szczepionka, jednak poprzez wstrzyknięcia w 2 różne miejsca ciała. Szczepionkę należy stosować zgodnie z oficjalnymi zaleceniami.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Tetraxim dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Tetraxim?

Szukasz gdzie można kupić Tetraxim?

Oto lista aptek i sklepów z Tetraxim:

Cena Tetraxim

Chcesz poznać szczegółowe ceny Tetraxim?

Forum Tetraxim

Lista pytań na forum o Tetraxim:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Tetraxim dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *