Terbinafina Ziaja dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Terbinafina Ziaja dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Terbinafina Ziaja dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Terbinafina. Pamiętaj również sprawdzić ceny Terbinafina bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Terbinafina Ziaja dawkowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Terbinafina?

Szukasz gdzie można kupić Terbinafina?

Oto lista aptek i sklepów z Terbinafina:

Cena Terbinafina

Chcesz poznać szczegółowe ceny Terbinafina?

Forum Terbinafina

Lista pytań na forum o Terbinafina:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Terbinafina Ziaja dawkowanie

Terbinafina Ziaja dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Grzybica stóp (Tinea pedis) – 1 tydzień raz/dobę. Grzybica podeszwowa stóp (plantar type tinea pedis) – 2 tyg. 2x/dobę. Grzybica skóry gładkiej – 1 tydzień raz/dobę. Grzybica fałdów skórnych (np. Tinea cruris) – 1 tydzień raz/dobę. Drożdżyca skóry (cutaneous candidiasis) – 1 tydzień raz/dobę. Łupież pstry (Pityriasis versicolor ) – 2 tyg. raz/dobę. Złagodzenie objawów następuje zwykle po kilku dniach. Nieregularne stosowanie lub przedwczesne zaprzestanie stosowania produktu zwiększa ryzyko nawrotu objawów choroby. Jeśli po upływie 14 dni od rozpoczęcia leczenia nie stwierdza się poprawy stanu chorego, należy zweryfikować diagnozę. Nie zaleca się stosowania leku u dzieci poniżej 12 lat, ze względu na ograniczone dane dotyczące bezpieczeństwa stosowania i skuteczności. Nie ma danych wskazujących, że leczenie chorych w podeszłym wieku wymaga innego dawkowania lub, że u tych chorych mogą się pojawić działania niepożądane odmienne od obserwowanych u młodszych pacjentów.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Terbinafina Ziaja dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Terbinafina Ziaja dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *