Tantum Verde Forte skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Tantum Verde Forte skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Tantum Verde Forte skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Tantum. Pamiętaj również sprawdzić ceny Tantum bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Tantum Verde Forte skutki uboczne

Tantum Verde Forte skutki uboczne:

Zaburzenia żołądka i jelit: (rzadko) pieczenie lub suchość w jamie ustnej; (częstość nieznana) nudności, wymioty, niedoczulica jamy ustnej. Zaburzenia układu immunologicznego: (częstość nieznana) reakcje nadwrażliwości, reakcje anafilaktyczne. Zaburzenia układu nerwowego: (częstość nieznana) zawroty głowy, bóle głowy. Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia: (bardzo rzadko) skurcz krtani. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: (niezbyt często) odczyny fototoksyczne; (bardzo rzadko) obrzęk naczynioworuchowy. Miejscowe objawy są związane z działaniem farmakodynamicznym benzydaminy, która między innymi wykazuje działanie miejscowo znieczulające. Miejscowe działania niepożądane są zazwyczaj przemijające, ustępują samoistnie i rzadko wymagają dodatkowego leczenia.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Tantum Verde Forte skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Tantum?

Szukasz gdzie można kupić Tantum?

Oto lista aptek i sklepów z Tantum:

Cena Tantum

Chcesz poznać szczegółowe ceny Tantum?

Forum Tantum

Lista pytań na forum o Tantum:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Tantum Verde Forte skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *