Tamoxifen-Ebewe 10 skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Tamoxifen-Ebewe 10 skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Tamoxifen-Ebewe 10 skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Tamoxifen-Ebewe. Pamiętaj również sprawdzić ceny Tamoxifen-Ebewe bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Tamoxifen-Ebewe 10 skutki uboczne? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Tamoxifen-Ebewe?

Szukasz gdzie można kupić Tamoxifen-Ebewe?

Oto lista aptek i sklepów z Tamoxifen-Ebewe:

Cena Tamoxifen-Ebewe

Chcesz poznać szczegółowe ceny Tamoxifen-Ebewe?

Forum Tamoxifen-Ebewe

Lista pytań na forum o Tamoxifen-Ebewe:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Tamoxifen-Ebewe 10 skutki uboczne

Tamoxifen-Ebewe 10 skutki uboczne:

Najczęściej występują nudności, wymioty, brak apetytu, zaburzenia smaku, zaczerwienienie i suchość skóry, depresja, zawroty i ból głowy, uderzenia gorąca, światłowstręt, świąd sromu, upławy, krwawienia z pochwy, obrzęk. U kobiet przed menopauzą miesiączka może pojawiać się nieregularnie lub całkowicie zaniknąć. Rzadko zmiany w obrazie krwi (trombocytopenia, leukopenia); powiększenie jajników; zmiany wzroku i katarakty (zwłaszcza przy długotrwałej terapii lub zbyt dużej dawce leku). Niekiedy może pojawić się zapalenie żył lub trudności w oddychaniu (należy rozważyć dalszą kontynuację leczenia).

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Tamoxifen-Ebewe 10 skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Tamoxifen-Ebewe 10 skutki uboczne (1)

  1. Uczucie ciężkości nóg i rąk oraz od jakiegoś czasu brakuje mi słów, nigdy tego nie miałam

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Tamoxifen-Ebewe 10 skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *