tabex dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Tabex dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Tabex dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Tabex. Pamiętaj również sprawdzić ceny Tabex bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Tabex dawkowanie

Tabex dawkowanie:

Doustnie. Pierwsze 3 dni po 1 tabl. co 2 h (6 tabl. dziennie), stopniowo zmniejszając liczbę wypalanych papierosów do zera. Od 4 do 12 dnia po 1 tabl. co 2,5 h (5 tabl. dziennie). Od 13 do 16 dnia po 1 tabl. co 3 h (4 tabl. dziennie). Od 17 do 20 dnia po 1 tabl. co 5 h (3 tabl. dziennie). Od 21 do 25 dnia 1-2 tabl. dziennie. Osoba paląca powinna definitywnie zrezygnować z palenia, najpóźniej 5 dnia po rozpoczęciu leczenia.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Tabex dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Tabex

Sprawdź komentarze opinie o Tabex:

Ocena średnia Tabex:

Tabex otrzymał ocenę średnią: 4,2
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 110 opinii

Gdzie kupić Tabex?

Szukasz gdzie można kupić Tabex?

Oto lista aptek i sklepów z Tabex:

Cena Tabex

Chcesz poznać szczegółowe ceny Tabex?

Forum Tabex

Lista pytań na forum o Tabex:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Opinie o tabex dawkowanie (2)

  1. Kup sobie tabex na 100% pomoże ci rzucić papierosy i nie będziesz miał chęci zapalenia

  2. Zakończyłem terapie i już nie palę papierosów ale dalej odczuwam chęć zapalenia czy mogę dalej stosować desmoxan a może znacie jakiś sposób aby wyrzucić chęć zapalenia z głowy Pozdrawiam

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o tabex dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *