Sumigra 100 przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Sumigra 100 przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Sumigra 100 przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Sumigra. Pamiętaj również sprawdzić ceny Sumigra bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Sumigra 100 przeciwskazania? Napisz swój komentarz

Opinie o Sumigra

Sprawdź komentarze opinie o Sumigra:

Ocena średnia Sumigra:

Sumigra otrzymał ocenę średnią: 4,5
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 5 opinii

Gdzie kupić Sumigra?

Szukasz gdzie można kupić Sumigra?

Oto lista aptek i sklepów z Sumigra:

Cena Sumigra

Chcesz poznać szczegółowe ceny Sumigra?

Forum Sumigra

Lista pytań na forum o Sumigra:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Sumigra 100 przeciwskazania

Sumigra 100 przeciwskazania:

Nadwrażliwość na sumatryptan, którykolwiek ze składników pomocniczych produktu lub na sulfonamidy, przebyty zawał mięśnia sercowego, choroba niedokrwienna serca bezobjawowa i objawowa), skurcz naczyń wieńcowych (dławica Prinzmetala), choroba naczyń obwodowych, przebyty udar lub przemijający napad niedokrwienia mózgu, umiarkowane lub ciężkie nadciśnienie tętnicze lub umiarkowane niekontrolowane nadciśnienie tętnicze, ciężkie zaburzenie czynności wątroby, równoczesne stosowanie: produktów zawierających ergotaminę lub jej pochodne (również metysergide) oraz odwracalnych (np. moklobemid) lub nieodwracalnych (np. selegilina) inhibitorów MAO. Nie należy stosować preparatu w ciągu 2 tyg. po zaprzestaniu leczenia nieodwracalnymi IMAO.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Sumigra 100 przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Sumigra 100 przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *