stimuloton w ciąży, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Stimuloton w ciąży.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Stimuloton w ciąży i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Stimuloton. Pamiętaj również sprawdzić ceny Stimuloton bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Stimuloton w ciąży? Napisz swój komentarz

Opinie o Stimuloton

Sprawdź komentarze opinie o Stimuloton:

Ocena średnia Stimuloton:

Stimuloton otrzymał ocenę średnią: 3,9
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 5 opinii

Gdzie kupić Stimuloton?

Szukasz gdzie można kupić Stimuloton?

Oto lista aptek i sklepów z Stimuloton:

Cena Stimuloton

Chcesz poznać szczegółowe ceny Stimuloton?

Forum Stimuloton

Lista pytań na forum o Stimuloton:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Stimuloton w ciąży

Stimuloton w ciąży:

Nie ma danych z kontrolowanych badań u ludzi i dlatego stosowanie sertraliny u kobiet w ciąży można rozważyć tylko po dokładnej ocenie spodziewanych korzyści i ewentualnego ryzyka. Kobietom w wieku rozrodczym, które mają być leczone sertraliną, należy zalecać stosowanie skutecznych środków antykoncepcyjnych. Sertralina przenika do mleka kobiecego. Nie ma odpowiednich danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania sertraliny podczas karmienia piersią, dlatego nie zaleca się leczenia sertraliną w czasie karmienia piersią. Jeśli konieczne jest leczenie sertraliną, należy podjąć decyzję o zaprzestaniu karmienia piersią.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Stimuloton w ciąży, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o stimuloton w ciąży.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *