stimuloton dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Stimuloton dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Stimuloton dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Stimuloton. Pamiętaj również sprawdzić ceny Stimuloton bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Stimuloton dawkowanie? Napisz swój komentarz

Opinie o Stimuloton

Sprawdź komentarze opinie o Stimuloton:

Ocena średnia Stimuloton:

Stimuloton otrzymał ocenę średnią: 3,9
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 5 opinii

Gdzie kupić Stimuloton?

Szukasz gdzie można kupić Stimuloton?

Oto lista aptek i sklepów z Stimuloton:

Cena Stimuloton

Chcesz poznać szczegółowe ceny Stimuloton?

Forum Stimuloton

Lista pytań na forum o Stimuloton:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Stimuloton dawkowanie

Stimuloton dawkowanie:

Dorośli: w leczeniu depresji i zespołu natręctw zwykła dawka dobowa wynosi 50 mg i jest podawana raz dziennie o dowolnej porze, z posiłkiem lub bez posiłku. U pacjentów z lękiem napadowym zaleca się rozpoczynać leczenie od dawki dobowej 25 mg (chorzy ci są bardziej wrażliwi na lek i mogą u nich występować objawy niepożądane). Po tygodniu można zwiększyć dawkę do 50 mg/dobę. W przypadku braku poprawy dawkę dobową można zwiększać co tydzień o 50 mg do maks. dawki 200 mg/dobę, jeśli pacjent dobrze toleruje leczenie. Działanie terapeutyczne sertraliny może wystąpić w ciągu 7 dni leczenia, jednakże dla osiągnięcia pełnego efektu terapeutycznego potrzeba zwykle 2-4 tyg. U pacjentów z zespołem natręctw zadowalające wyniki terapeutyczne mogą wystąpić dopiero po 8-12 tyg. Jako dawkę podtrzymującą należy stosować najmniejszą dawkę, która okazała się skuteczna. Dzieci: nie potwierdzono bezpieczeństwa i skuteczności stosowania leku u dzieci poniżej 6 roku życia. Zalecana dawka początkowa u dzieci z zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi, w wieku 13-17 lat wynosi 50 mg/dobę. U dzieci w wieku 6-12 lat, w tym wskazaniu leczenie należy rozpocząć od dawki 25 mg/dobę i zwiększyć ją po tygodniu do 50 mg/dobę. Pacjenci w podeszłym wieku: nie ma potrzeby modyfikowania dawek w tej populacji chorych. U pacjentów z zaburzeniem czynności wątroby należy zachować ostrożność w czasie leczenia preparatem. W przypadku niewydolności wątroby należy rozważyć redukcję dawek lub wydłużenie odstępów czasu między kolejnymi dawkami. Pacjenci z zaburzeniem czynności nerek nie wymagają modyfikacji dawkowania.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Stimuloton dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o stimuloton dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *