stilnox skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Stilnox skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Stilnox skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Stilnox. Pamiętaj również sprawdzić ceny Stilnox bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Stilnox skutki uboczne

Stilnox skutki uboczne:

Najczęściej występują: senność, biegunka, nudności, ból i zawroty głowy. Rzadko obserwowano: zaburzenia pamięci (niepamięć następcza), koszmary nocne, niepokój nocny, zespół depresyjny, zaburzenia świadomości, zaburzenia percepcji, podwójne widzenie, drżenie, niepewny chód oraz upadki. W badaniach klinicznych z zastosowaniem zolpidemu nie obserwowano zespołu odstawienia, nawrotu bezsenności czy rozwoju uzależnienia po zaprzestaniu stosowania leku. W przypadku stosowania leków nasennych lub uspokajająco-nasennych, dłuższego niż kilka tygodni, obserwuje się niekiedy zmniejszenie ich skuteczności. Stosowanie leków uspokajająco-nasennych może prowadzić do rozwoju uzależnienia psychicznego i fizycznego (ryzyko zwiększa się proporcjonalnie do stosowanej dawki oraz czasu leczenia, jest większe u osób z uzależnieniem od alkoholu lub leków). U pacjentów, u których doszło do rozwoju uzależnienia, po nagłym odstawieniu leku mogą wystąpić objawy zespołu odstawienia (ból głowy, bóle mięśni, lęk, napięcie psychiczne, niepokój, splątanie, drażliwość, a w ciężkich przypadkach również derealizacja, depersonalizacja, nadwrażliwość na bodźce, drętwienie i mrowienie kończyn, omamy i napady drgawkowe). Ponadto po odstawieniu leku może wystąpić bezsenność z odbicia, której mogą towarzyszyć takie reakcje jak zmiany nastroju, niepokój, lęk. Stosowaniu leków sedatywno-nasennych (szczególnie u pacjentów w podeszłym wieku) mogą towarzyszyć reakcje paradoksalne (niepokój, pobudzenie, drażliwość, agresywność, urojenia, koszmary senne, omamy, psychozy, nieadekwatne zachowanie i inne zaburzenia zachowania) – w takich przypadkach należy przerwać leczenie.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Stilnox skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Stilnox

Sprawdź komentarze opinie o Stilnox:

Ocena średnia Stilnox:

Stilnox otrzymał ocenę średnią: 3,7
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 56 opinii

Gdzie kupić Stilnox?

Szukasz gdzie można kupić Stilnox?

Oto lista aptek i sklepów z Stilnox:

Cena Stilnox

Chcesz poznać szczegółowe ceny Stilnox?

Forum Stilnox

Lista pytań na forum o Stilnox:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Opinie o stilnox skutki uboczne (1)

  1. Mam duże kłopoty z bezsennością. Zacząłem zażywać stilnox. Po trzech dniach czułem sie w ciagu dnia bardzo osłabiony. O kierowaniu samochodem nie było mowy. Wstawałem dość zmęczony chociaż spałem około 6-7 godzin. Muszę z tego zrezygnować, bo po tym leku nie jestem adekwatny w ciagu dnia i bardzo zmęczony.

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o stilnox skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *