stilnox dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Stilnox dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Stilnox dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Stilnox. Pamiętaj również sprawdzić ceny Stilnox bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Stilnox dawkowanie

Stilnox dawkowanie:

Dorośli: zalecana dawka wynosi 10 mg/dobę. U osób w podeszłym wieku lub pacjentów osłabionych zaleca się podawanie dawki 5 mg/dobę. U pacjentów z niewydolnością wątroby dawkę należy zredukować do 5 mg. U dorosłych (powyżej 65 lat) istnieje możliwość zwiększenia dawki w przypadku dobrego stanu pacjenta i dobrej tolerancji leku.Nie zaleca się długotrwałego stosowania leku. Zalecany czas stosowania leku wynosi od kilku dni do 2 tyg. (maks. 4 tyg.). Lek należy przyjmować bezpośrednio przed pójściem spać.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Stilnox dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Stilnox

Sprawdź komentarze opinie o Stilnox:

Ocena średnia Stilnox:

Stilnox otrzymał ocenę średnią: 3,7
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 56 opinii

Gdzie kupić Stilnox?

Szukasz gdzie można kupić Stilnox?

Oto lista aptek i sklepów z Stilnox:

Cena Stilnox

Chcesz poznać szczegółowe ceny Stilnox?

Forum Stilnox

Lista pytań na forum o Stilnox:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Opinie o stilnox dawkowanie (1)

  1. Zażywam Stilnox od ok 3 lat. Nie przekraczam dawki 1/ tabletka przed snem. Sen spokjny, przyjemny. Bez problemów budzę się rano – nawet wcześnie. Bardzo dobrze się rano czuję. Mam „jasność” umysłu. Natomiast bez zażycia bardzo się męczę. Nie mogę zasnąć, a jak zasnę sen jest niespokojny, na pograniczu jawy i snu. Miewałam straszne koszmary senne (bez zażycia tabletki). Ogólnie jestem bardzo zadowolona ze Stinloxu. Nie mam doświadczenia z innymi lekami. Stilnox był pierwszym zapisanym. Zaleceniem lekarza było używanie go przez 2 tygodnie. Jednak nie było to możliwe. Nie moge się zdecydować na mękę, niepokój, lęk bez tabletki. Stilnox daje mi spokój, wypoczynek i komfortowy sen.

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o stilnox dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *