Solderol dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Solderol dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Solderol dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Solderol. Pamiętaj również sprawdzić ceny Solderol bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Solderol dawkowanie

Solderol dawkowanie:

Dawka powinna być ustalana indywidualnie w oparciu o stopień koniecznej suplementacji wit. D. Produkty 800 j.m. i 1000 j.m. są przeznaczone do codziennej suplementacji, podczas gdy 7000 j.m. i 30000 j.m. zawierają ilość odpowiadającą odpowiednio tyg. i m-cznym dawkom wit. D, co należy brać pod uwagę, a dawka powinna być ustalana przez lekarza. W leczeniu wspomagającym osteoporozy zalecana jest dawka dobowa 800-1000 j.m. lub odpowiadająca jej dawka tyg. 7000 j.m. lub dawka m-czna 30 000 j.m. wit. D. U osób w podeszłym wieku, osłabionych, szczególnie narażonych na ryzyko upadku i złamań, należy rozważyć dawkę dobową 2000 j.m. Pacjenci powinni otrzymywać dodatkowo preparaty wapnia, jeżeli zawartość w diecie nie jest wystarczająca. Ciężki niedobór wit. D (stężenie w surowicy >25 nmol/l lub >10 ng/ml) u dorosłych i osób w podeszłym wieku: 800-4000 j.m./dobę do 12 tyg., zależnie od stopnia niedoboru i odpowiedzi na leczenie. Niedobór wit. D (stężenie w surowicy 25-50 nmol/l lub 10-20 ng/ml) u dorosłych i osób w podeszłym wieku, długotrwałe leczenie podtrzymujące po leczeniu niedoboru u dorosłych i osób w podeszłym wieku, profilaktyka niedoboru wit. D: 800-1600 j.m./dobę. Ciężki niedobór i niedobór wit. D u młodzieży 12-18 lat: 800 j.m./dobę zależnie od stopnia niedoboru i odpowiedzi na leczenie. Produkt można stosować jedynie pod nadzorem lekarza. Nie ma konieczności zmiany dawki u pacjentów z zaburzeniami czynności wątroby. Podczas leczenia wit. D, podaż wapnia i fosforu ma kluczowe znaczenie dla powodzenia leczenia. Przed rozpoczęciem leczenia wit. D, przyzwyczajenia żywieniowe pacjenta powinny zostać uważnie ocenione przez lekarza, a zawartość sztucznie dodawanej wit. D w pewnych rodzajach żywności wzięta pod uwagę. Produktu nie należy stosować u dzieci poniżej 12 lat.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Solderol dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Solderol?

Szukasz gdzie można kupić Solderol?

Oto lista aptek i sklepów z Solderol:

Cena Solderol

Chcesz poznać szczegółowe ceny Solderol?

Forum Solderol

Lista pytań na forum o Solderol:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Solderol dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *