Simbrinza w ciąży, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Simbrinza w ciąży.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Simbrinza w ciąży i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Simbrinza. Pamiętaj również sprawdzić ceny Simbrinza bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Simbrinza w ciąży? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Simbrinza?

Szukasz gdzie można kupić Simbrinza?

Oto lista aptek i sklepów z Simbrinza:

Cena Simbrinza

Chcesz poznać szczegółowe ceny Simbrinza?

Forum Simbrinza

Lista pytań na forum o Simbrinza:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Simbrinza w ciąży

Simbrinza w ciąży:

Brak danych lub dostępne są tylko ograniczone dane dotyczące stosowania produktu u kobiet w okresie ciąży. Brynzolamid, po podaniu ogólnoustrojowym wykazywał toksyczne działanie na płód u szczurów, natomiast nie wykazywał takiego działania u królików. Badania na zwierzętach nie wykazały bezpośredniego szkodliwego wpływu podawanej doustnie brymonidyny na reprodukcję. W badaniach na zwierzętach brymonidyna w ograniczonym zakresie przenikała przez łożysko i przedostawała się do krążenia płodu. Produkt nie jest zalecany do stosowania w okresie ciąży oraz u kobiet w wieku rozrodczym niestosujących skutecznej metody antykoncepcji. Nie wiadomo, czy produkt po podaniu miejscowym przenika do mleka ludzkiego. Na podstawie dostępnych danych farmakodynamicznych/toksykologicznych dotyczących zwierząt stwierdzono, że po podaniu doustnym brynzolamid przenika do mleka ludzkiego w minimalnych ilościach. Brymonidyna podana doustnie przenika do mleka ludzkiego. Produktu nie należy stosować u kobiet karmiących piersią. Dane niekliniczne nie wskazują, aby brynzolamid lub brymonidyna wpływały na płodność. Brak danych dotyczących wpływu miejscowego podania do oka produktu na płodność u ludzi.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Simbrinza w ciąży, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Simbrinza w ciąży.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *