Sildenamed (Sildenafil Axxon) w ciąży, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Sildenamed (Sildenafil Axxon) w ciąży.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Sildenamed (Sildenafil Axxon) w ciąży i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Sildenamed. Pamiętaj również sprawdzić ceny Sildenamed bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Sildenamed (Sildenafil Axxon) w ciąży? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Sildenamed?

Szukasz gdzie można kupić Sildenamed?

Oto lista aptek i sklepów z Sildenamed:

Cena Sildenamed

Chcesz poznać szczegółowe ceny Sildenamed?

Forum Sildenamed

Lista pytań na forum o Sildenamed:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Sildenamed (Sildenafil Axxon) w ciąży

Sildenamed (Sildenafil Axxon) w ciąży:

Produkt leczniczy nie jest przeznaczony do stosowania u kobiet. Nie przeprowadzono odpowiednich, ściśle kontrolowanych badań z udziałem kobiet w okresie ciąży lub karmienia piersią. W badaniach reprodukcji, przeprowadzonych na szczurach i królikach po doustnym podaniu syldenafilu nie stwierdzono znaczących działań niepożądanych. Po podaniu jednorazowej doustnej dawki 100 mg syldenafilu u zdrowych ochotników nie stwierdzono zmian w ruchliwości i morfologii plemników.

Ciąża – nie dotyczy
Nie dotyczy.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Sildenamed (Sildenafil Axxon) w ciąży, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Sildenamed (Sildenafil Axxon) w ciąży.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *