sedam przeciwskazania

Informacje o Sedam przeciwskazania

Sedam przeciwskazania:


Nadwrażliwość na składniki preparatu i inne benzodiazepiny. Uzależnienie od alkoholu, narkotyków lub leków. Ostre zatrucie alkoholem lub lekami nasennymi lub przeciwbólowymi. Ostre zatrucie lekami psychotropowymi (neuroleptyki, leki przeciwdepresyjne, lit). Przewlekle psychozy, stany fobii, stany obsesyjne. Nużliwość mięśni. Ciężka niewydolność oddechowa. Zespół bezdechu sennego. Ciężka niewydolność wątroby. Ataksja móżdżkowa i rdzeniowa. Jaskra z zamkniętym kątem przesączania.
Nie wolno pić alkoholu. Codzienne stosowanie leku przez kilka tyg., nawet w małych dawkach, może prowadzić do rozwoju uzależnienia psychicznego i fizycznego. Leku nie wolno przekazywać innej osobie. Preparat należy odstawiać stopniowo, by uniknąć objawów z odstawienia (zmęczenie, bóle głowy i mięśni, niepokój, zaburzenia snu, majaczenie, napady drgawkowe). Bromazepamu nie należy stosować jako jedynego leku w leczeniu depresji lub lęku związanego z depresją (może wystąpić skłonność do samobójstwa). Benzodiazepiny mogą powodować niepamięć następczą, omamy i paradoksalne reakcje psychiczne (nasilenie niepokoju, ostre stany pobudzenia, zaburzenia snu).

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Sedam przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Sedam


Sprawdź komentarze opinie o Sedam:


Ocena średnia Sedam:

Sedam otrzymał ocenę średnią: 4,7
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 7 opinii

Gdzie kupić Sedam?

Szukasz gdzie można kupić Sedam?

Oto lista aptek i sklepów z Sedam:

Forum Sedam

Lista pytań na forum o Sedam:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Nikt nie skomentował jeszcze sedam przeciwskazania

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o sedam przeciwskazania