Rutinoscorbin Witamina C Forte z enrgetykiem i colą, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Rutinoscorbin Witamina C Forte z enrgetykiem i colą.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Rutinoscorbin Witamina C Forte z enrgetykiem i colą i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Rutinoscorbin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Rutinoscorbin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Rutinoscorbin Witamina C Forte z enrgetykiem i colą? Napisz swój komentarz

Opinie o Rutinoscorbin

Sprawdź komentarze opinie o Rutinoscorbin:

Ocena średnia Rutinoscorbin:

Rutinoscorbin otrzymał ocenę średnią: 4,6
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 4 opinii

Gdzie kupić Rutinoscorbin?

Szukasz gdzie można kupić Rutinoscorbin?

Oto lista aptek i sklepów z Rutinoscorbin:

Cena Rutinoscorbin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Rutinoscorbin?

Ulotka o Rutinoscorbin Witamina C Forte z enrgetykiem i colą

Rutinoscorbin Witamina C Forte z enrgetykiem i colą:

Napoje z zawierające kofeinę powodują synergizm hiperaddycyjny – działanie kofeiny i leku podawanych jednocześnie jest większe niż suma działania leku i kofeiny oddzielnie. Zwiększone hamowanie aktywności fosfodiesterazy nasilającej pobudzenie OUN jest wynikiem zsumowania się efektów działania kofeiny w leku i napojach. Wynikiem tych interakcji mogą być: zwiększenie działania przeciwbólowego ASA; tachykardia, zaburzenia snu, niepokój, pobudzenie psychoruchowe, zaburzenia rytmu serca, hipotonia, ból głowy, skurcze mięśni, bezsenność, zaburzenia koncentracji uwagi, drażliwość, objawy dyspeptyczne.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Rutinoscorbin Witamina C Forte z enrgetykiem i colą, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Rutinoscorbin Witamina C Forte z enrgetykiem i colą.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *