Revatio™ a alkohol, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Revatio™ a alkohol.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Revatio™ a alkohol i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Revatio™. Pamiętaj również sprawdzić ceny Revatio™ bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Revatio™ a alkohol? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Revatio™?

Szukasz gdzie można kupić Revatio™?

Oto lista aptek i sklepów z Revatio™:

Cena Revatio™

Chcesz poznać szczegółowe ceny Revatio™?

Forum Revatio™

Lista pytań na forum o Revatio™:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Revatio™ a alkohol

Revatio™ a alkohol:

Nie należy spożywać alkoholu podczas stosowania leku. Alkohol może oddziaływać na wchłanianie leku, wiązanie z białkami krwi i jego dystrybucję w ustroju także metabolizm i wydalanie. W przypadku jednych leków może dojść do wzmocnienia, w przypadku innych do zahamowania ich działania. Wpływ alkoholu na ten sam lek może być inny w przypadku sporadycznego, a inny w przypadku przewlekłego picia.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Revatio™ a alkohol, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Revatio™ a alkohol.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *