Retrikil dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Retrikil dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Retrikil dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Retrikil. Pamiętaj również sprawdzić ceny Retrikil bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Retrikil dawkowanie

Retrikil dawkowanie:

Terapia powinna być zlecana przez lekarza doświadczonego w leczeniu pacjentów zakażonych wirusem HIV. Dorośli, młodzież i dzieci o mc. co najmniej 25 kg. Zalecana dawka produktu leczniczego to 1 tabl. raz/dobę. Dzieci o mc. mniejszej niż 25 kg. Produktu leczniczego nie należy stosować u dzieci o mc. mniejszej niż 25 kg, ponieważ tabl. zawiera ustaloną dawkę, która nie może być zmniejszona. Produkt leczniczy jest produktem złożonym i nie należy go przepisywać pacjentom, u których jest konieczne dostosowywanie dawek poszczególnych składników. Dostępne są oddzielne produkty abakawiru lub lamiwudyny w przypadku konieczności przerwania leczenia lub dostosowania dawki jednej z substancji czynnych. W takim przypadku lekarz powinien zapoznać się z dostępną oddzielnie informacją o każdym z leków. Nie są obecnie dostępne dane dotyczące farmakokinetyki u pacjentów w wieku powyżej 65 lat. Ze względu na związane z wiekiem zmiany, takie jak osłabienie czynności nerek oraz zmiany parametrów hematologicznych, w tej grupie wiekowej zaleca się stosowanie produktu ze szczególną ostrożnością. Produkt leczniczy nie jest zalecany do leczenia pacjentów z ClCr

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Retrikil dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Retrikil?

Szukasz gdzie można kupić Retrikil?

Oto lista aptek i sklepów z Retrikil:

Cena Retrikil

Chcesz poznać szczegółowe ceny Retrikil?

Forum Retrikil

Lista pytań na forum o Retrikil:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Retrikil dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *