Regulax działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Regulax działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Regulax działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Regulax. Pamiętaj również sprawdzić ceny Regulax bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Regulax działanie i stosowanie

Regulax działanie i stosowanie:

Preparat roślinny zawierający mieszankę owoców i liści senesu. senes zawiera pochodne 1,8-dihydroksyantracenu, substancje o działąniu przeczyszczającym, stymulujące aktywność jelit należące do antranoidów. W przypadku sennozydów oraz reinatronu (aktywnego metabolitu w jelicie grubym) efekt terapeutyczny związany jest głównie z wpływem omawianych substancji na motorykę jelita grubego, tzn. zahamowanie skurczów (perystaltyki) stacjonarnej, zaś stymulację perystaltyki propulsywnej. Powyższy proces przyspiesza pasaż jelitowy oraz w konsekwencji skróconego okresu kontaktu z błoną śluzową jelita zmniejsza ilość wchłoniętych płynów. Ponadto stymulacja aktywnego procesu wydalania chlorków przyczynia się również do wydzielania wody i elektrolitów.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Regulax działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Regulax?

Szukasz gdzie można kupić Regulax?

Oto lista aptek i sklepów z Regulax:

Cena Regulax

Chcesz poznać szczegółowe ceny Regulax?

Forum Regulax

Lista pytań na forum o Regulax:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Regulax działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *