Prothromplex skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Prothromplex skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Prothromplex skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Prothromplex. Pamiętaj również sprawdzić ceny Prothromplex bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Prothromplex skutki uboczne? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Prothromplex?

Szukasz gdzie można kupić Prothromplex?

Oto lista aptek i sklepów z Prothromplex:

Cena Prothromplex

Chcesz poznać szczegółowe ceny Prothromplex?

Forum Prothromplex

Lista pytań na forum o Prothromplex:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Prothromplex skutki uboczne

Prothromplex skutki uboczne:

Mogą wystąpić reakcje nadwrażliwości od zaczerwienienia skóry, dreszczy, gorączki, nudności, bólu głowy do bardzo rzadko występującego wstrząsu anafilaktycznego. U chorych z grupy ryzyka choroby zakrzepowo-zatorowej może spowodować powikłania zakrzepowe i zatorowe. Kompleksu protrombiny nie powinno się stosować u pacjentów z chorobami wątroby, w przypadku podejrzenia niedoboru antytrombiny III (w takich przypadkach podanie kompleksu protrombiny może prowadzić do powikłań zakrzepowych lub zespołu rozsianego wykrzepiania wewnątrznaczyniowego – DIC).

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Prothromplex skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Prothromplex skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *