Procto-hemolan Comfort działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Procto-hemolan Comfort działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Procto-hemolan Comfort działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Procto-hemolan. Pamiętaj również sprawdzić ceny Procto-hemolan bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Procto-hemolan Comfort działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Opinie o Procto-hemolan
Gdzie kupić Procto-hemolan?

Szukasz gdzie można kupić Procto-hemolan?

Oto lista aptek i sklepów z Procto-hemolan:

Cena Procto-hemolan

Chcesz poznać szczegółowe ceny Procto-hemolan?

Forum Procto-hemolan

Lista pytań na forum o Procto-hemolan:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Procto-hemolan Comfort działanie i stosowanie

Procto-hemolan Comfort działanie i stosowanie:

Żel do higieny intymnej dedykowany jest osobom z hemoroidami. Produkt zapewnia nawilżenie, uczucie świeżości oraz właściwą higienę okolic odbytu. Składniki żelu posiadają właściwości antybakteryjne oraz skutecznie oczyszczają i pielęgnują skórę. Kompleks oparty na ekstraktach pochodzenia roślinnego: z nagietka, aloesu, miodu, opuncji, gruszki oraz marakui zapewnia właściwe nawilżenie oraz formowanie filmu ochronnego na skórze w okolicach odbytu. Kompozycja wyciągu z oczaru wirginijskiego i dębu oraz aminokwasów o pochodzeniu roślinnym (leucyna, arginina), zapobiega podwyższaniu się pH oraz podrażnieniom skóry. Kompleks zapobiega rozkładowi mocznika, działa ściągająco na skórę. Dodatkowo dzięki zawartości jonów cynku żel działa antybakteryjnie i tworzy barierę przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Pantenol będący składnikiem produktu działa łagodząco oraz regenerująco. Dodatek oliwy z oliwek gwarantuje działanie nawilżające.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Procto-hemolan Comfort działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Procto-hemolan Comfort działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *