Prestilol dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Prestilol dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Prestilol dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Prestilol. Pamiętaj również sprawdzić ceny Prestilol bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Prestilol dawkowanie

Prestilol dawkowanie:

Zwykle stosowana dawka to 1 tabl. raz/dobę. Stan pacjentów należy ustabilizować za pomocą bisoprololu i peryndoprylu, stosowanych w dawkach na tym samie poziomie przez przynajmniej 4 tyg. Produkt złożony nie jest odpowiedni do rozpoczynania terapii. Pacjenci ustabilizowani za pomocą 2,5 mg bisoprololu i 2,5 mg peryndoprylu: połowa tabl. 5/5 mg raz/dobę. Jeśli jest wymagana zmiana dawkowania, należy jej dokonać za pomocą poszczególnych składników produktu złożonego. U pacjentów z zaburzeniem czynności nerek zalecaną dawkę produktu należy określić na podstawie ClCr. Dawka 5/5 mg: ClCr ≥60 ml/min: 1 tabl. produktu; 30 ml/min Cr Cr Cr ≥60 ml/min: połowa tabl. produktu; ClCr Cr ≥60 ml/min: 1 tabl. produktu; ClCr

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Prestilol dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Prestilol

Sprawdź komentarze opinie o Prestilol:

Gdzie kupić Prestilol?

Szukasz gdzie można kupić Prestilol?

Oto lista aptek i sklepów z Prestilol:

Cena Prestilol

Chcesz poznać szczegółowe ceny Prestilol?

Forum Prestilol

Lista pytań na forum o Prestilol:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Prestilol dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *