Platinum Omega-3 fish działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Platinum Omega-3 fish działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Platinum Omega-3 fish działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Platinum. Pamiętaj również sprawdzić ceny Platinum bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Platinum Omega-3 fish działanie i stosowanie

Platinum Omega-3 fish działanie i stosowanie:

Preparat wyróżnia się wysoką zawartością kwasów omega-3: eikozapentaenowego (EPA) i dokozaheksa- enowego (DHA). Zawiera wysokoskoncentrowany olej rybi o 75% zawartości kwasów omega-3. Kwasy te należą do Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT). Nasza dieta powinna być wzbogacana w omega-3, gdyż są one potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. EPA i DHA wspomagają prawidłową pracę serca i układu krwionośnego. Wpływają korzystnie na utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu oraz właściwe funkcjonowanie układu nerwowego. Kwasy omega-3 wykazują szereg korzystnych działań w organizmie człowieka: pomagają utrzymać odpowiedni poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi, wpływają na zachowanie równowagi między frakcjami cholesterolu HDL i LDL we krwi, wspierają funkcje mózgu, wpływają na zachowanie koncentracji, są istotne dla procesu widzenia, pomagają utrzymać stawy w dobrej kondycji, przyczyniają się do zmniejszenia uczucia sztywności stawów, wspomagają procesy przeciwzapalne, wzmacniają odporność.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Platinum Omega-3 fish działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Platinum?

Szukasz gdzie można kupić Platinum?

Oto lista aptek i sklepów z Platinum:

Cena Platinum

Chcesz poznać szczegółowe ceny Platinum?

Forum Platinum

Lista pytań na forum o Platinum:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Platinum Omega-3 fish działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *