Pichtosept działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Pichtosept działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Pichtosept działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Pichtosept. Pamiętaj również sprawdzić ceny Pichtosept bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Pichtosept działanie i stosowanie

Pichtosept działanie i stosowanie:

Lek występuje w postaci pastylek do ssania z olejkiem pichtowym (1%), otrzymanym z syberyjskiej jodły białokorej. Przeznaczony jest dla osób dorosłych. Preparat polecany przy infekcjach górnych dróg oddechowych. Zawarty w preparacie olejek pichtowy działa antyseptycznie, zmniejsza wydzielanie śluzu w oskrzelach. Działa wzmacniająco i ochronnie w okresach przesileń i zmian pogodowych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Pichtosept działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Pichtosept?

Szukasz gdzie można kupić Pichtosept?

Oto lista aptek i sklepów z Pichtosept:

Cena Pichtosept

Chcesz poznać szczegółowe ceny Pichtosept?

Forum Pichtosept

Lista pytań na forum o Pichtosept:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Pichtosept działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *