Paracetamol 0,5 działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Paracetamol 0,5 działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Paracetamol 0,5 działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Paracetamol. Pamiętaj również sprawdzić ceny Paracetamol bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Paracetamol 0,5 działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Opinie o Paracetamol

Sprawdź komentarze opinie o Paracetamol:

Ocena średnia Paracetamol:

Paracetamol otrzymał ocenę średnią: 3,6
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 6 opinii

Gdzie kupić Paracetamol?

Szukasz gdzie można kupić Paracetamol?

Oto lista aptek i sklepów z Paracetamol:

Cena Paracetamol

Chcesz poznać szczegółowe ceny Paracetamol?

Ulotka o Paracetamol 0,5 działanie i stosowanie

Paracetamol 0,5 działanie i stosowanie:

Lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Działanie to wynika głównie ze zdolności paracetamolu do hamowania syntezy prostaglandyn w o.u.n. Paracetamol nie działa przeciwzapalnie, nie uszkadza błony śluzowej żołądka, nie hamuje krzepnięcia krwi ani agregacji płytek krwi, nie wywołuje innych, typowych dla niesteroidowych leków przeciwzapalnych działań niepożądanych. Paracetamol dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, jest metabolizowany głównie w wątrobie, wydalany przez nerki w postaci metabolitów i produktów ich sprzęgania przede wszystkim z kwasem glukuronowym.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Paracetamol 0,5 działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Paracetamol 0,5 działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *