Palonosetron hydrochloride Accord działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Palonosetron hydrochloride Accord działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Palonosetron hydrochloride Accord działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Palonosetron. Pamiętaj również sprawdzić ceny Palonosetron bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Palonosetron hydrochloride Accord działanie i stosowanie

Palonosetron hydrochloride Accord działanie i stosowanie:

Leki przeciwwymiotne i przeciw nudnościom, antagoniści receptorów serotoninowych 5-HT3. W dwóch randomizowanych badaniach prowadzonych metodą podwójnie ślepej próby, obejmujących 1132 pacjentów otrzymujących chemioterapię o umiarkowanym działaniu wymiotnym, przy użyciu cisplatyny w dawce ≤50 mg/m2 pc., karboplatyny, cyklofosfamidu w dawce ≤1500 mg/m2 pc. i doksorubicyny w dawce >25 mg/m2 pc., porównywano działanie palonosetronu w dawce 250 µg i 750 µg oraz ondansetronu w dawce 32 mg (T0,5 4 godz.) lub dolasetronu w dawce 100 mg (T0,5 7,3 godz.), podawanych doż. w 1. dniu bez deksametazonu. W randomizowanym badaniu prowadzonym metodą podwójnie ślepej próby, obejmującym 667 pacjentów otrzymujących chemioterapię o silnym działaniu wymiotnym, przy użyciu cisplatyny w dawce ≥60 mg/m2 pc., cyklofosfamidu w dawce >1500 mg/m2 pc. i dakarbazyny, porównywano działanie palonosetronu w dawce 250 µg i 750 µg z działaniem ondansetronu w dawce 32 mg podawanego doż. w 1. dniu. Deksametazon podano profilaktycznie przed rozpoczęciem chemioterapii 67% pacjentów.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Palonosetron hydrochloride Accord działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Palonosetron?

Szukasz gdzie można kupić Palonosetron?

Oto lista aptek i sklepów z Palonosetron:

Cena Palonosetron

Chcesz poznać szczegółowe ceny Palonosetron?

Forum Palonosetron

Lista pytań na forum o Palonosetron:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Palonosetron hydrochloride Accord działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *