Oxcarbazepin NeuroPharma przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Oxcarbazepin NeuroPharma przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Oxcarbazepin NeuroPharma przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Oxcarbazepin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Oxcarbazepin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Oxcarbazepin NeuroPharma przedawkowanie

Oxcarbazepin NeuroPharma przedawkowanie:

Odnotowano pojedyncze przypadki przedawkowania. Maks. przyjętą dawką było około 48 000 mg. Objawy przedmiotowe i podmiotowe: zaburzenia równowagi wodno-elektrolitowej: hiponatremia; zaburzenia oka: podwójne widzenie, zwężenie źrenic, nieostre widzenie; zaburzenia żołądka i jelit: nudności, wymioty, hiperkineza; zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: uczucie zmęczenia; badania diagnostyczne: zmniejszenie częstości oddechów, wydłużenie odstępu QTc; zaburzenia układu nerwowego: senność, zawroty głowy, ataksja oraz oczopląs, drżenie, zaburzenia koordynacji (nieprawidłowa koordynacja), drgawki, ból głowy, śpiączka, utrata przytomności, dyskineza; zaburzenia psychiczne: agresja, pobudzenie, stany splątania; zaburzenia naczyniowe: niedociśnienie; zaburzenia oddechowe, klatki piersiowej i śródpiersia: duszność. Nie ma swoistego antidotum. W miarę potrzeby należy stosować leczenie objawowe i podtrzymujące. Należy rozważyć usunięcie leku przez płukanie żołądka i/lub podanie węgla aktywnego.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Oxcarbazepin NeuroPharma przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Oxcarbazepin?

Szukasz gdzie można kupić Oxcarbazepin?

Oto lista aptek i sklepów z Oxcarbazepin:

Cena Oxcarbazepin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Oxcarbazepin?

Forum Oxcarbazepin

Lista pytań na forum o Oxcarbazepin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Oxcarbazepin NeuroPharma przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *