Ovitrelle przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ovitrelle przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ovitrelle przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ovitrelle. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ovitrelle bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Ovitrelle przeciwskazania

Ovitrelle przeciwskazania:

Ze względów bezpieczeństwa preparat jest przeciwwskazany w przypadku: nowotworów podwzgórza i przysadki mózgowej, nadwrażliwości na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, powiększenia jajników lub pojawienia się torbieli wynikające z innych przyczyn niż zespół policystycznych jajników, krwotoków z dróg rodnych o nieznanej przyczynie, raka jajników, macicy czy sutków, ciąży pozamacicznej w ciągu ostatnich 3 m-cy, czynnych zaburzeń zakrzepowo-zatorowych. Preparatu nie wolno stosować, jeśli nie można uzyskać skutecznej odpowiedzi, w przypadku: pierwotnej niewydolności jajników, wad rozwojowych narządów płciowych uniemożliwiających rozwój ciąży, włókniakomięśniaków macicy uniemożliwiających rozwój ciąży, u kobiet po menopauzie.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ovitrelle przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Ovitrelle?

Szukasz gdzie można kupić Ovitrelle?

Oto lista aptek i sklepów z Ovitrelle:

Cena Ovitrelle

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ovitrelle?

Forum Ovitrelle

Lista pytań na forum o Ovitrelle:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ovitrelle przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *