Ovitrelle dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ovitrelle dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ovitrelle dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ovitrelle. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ovitrelle bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Ovitrelle dawkowanie

Ovitrelle dawkowanie:

Preparat jest przeznaczony do podawania podskórnego. Proszek należy rozpuścić w dołączonym rozpuszczalniku, bezpośrednio przed zastosowaniem. Leczenie preparatem należy prowadzić pod kontrolą lekarza doświadczonego w leczeniu zaburzeń płodności. Należy stosować następujące schematy dawkowania: kobiety poddawane indukcji jajeczkowania mnogiego poprzedzającej zastosowanie technik wspomaganego rozrodu, takich jak zapłodnienie pozaustrojowe (IVF): zawartość jednej fiolki jest podawana od 24 do 48 h po ostatnim podaniu hormonu folikulotropowego (FSH) lub preparatu ludzkiej gonadotropiny menopauzalnej (hMG), tj. gdy osiągnięto optymalną stymulację wzrostu pęcherzyków. Kobiety, u których nie występuje jajeczkowanie lub występuje rzadko: zawartość jednej fiolki jest podawana od 24 do 48 h po uzyskaniu optymalnej stymulacji wzrostu pęcherzyków. Zalecane jest, aby pacjentka odbyła stosunek płciowy w dniu wstrzyknięcia preparatu i w dniu następnym.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ovitrelle dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Ovitrelle?

Szukasz gdzie można kupić Ovitrelle?

Oto lista aptek i sklepów z Ovitrelle:

Cena Ovitrelle

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ovitrelle?

Forum Ovitrelle

Lista pytań na forum o Ovitrelle:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ovitrelle dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *