Ovestin dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ovestin dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ovestin dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ovestin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ovestin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Ovestin dawkowanie

Ovestin dawkowanie:

W przypadku zmian zanikowych dolnego odcinka dróg moczowo-płciowych: 1 globulka lub 1 aplikacja kremu/dobę przez pierwsze tyg., następnie dawkę zmniejsza się zależnie od ustępowania objawów, aż do uzyskania dawki podtrzymującej (np. 1 globulka 2x/tydzień). Leczenie przed- i pooperacyjne u kobiet w okresie pomenopauzalnym poddawanym zabiegom pochwowym: 1 globulka lub 1 aplikacja kremu/dobę przez 2 tyg. przed zabiegiem; 1 globulka 2x/tydzień przez 2 tyg. po zabiegu. Pomoc diagnostyczna w przypadku wątpliwego obrazu cytologicznego wymazu z szyjki macicy: 1 globulka lub 1 aplikacja kremu, co drugi dzień w tyg. poprzedzającym pobranie następnego wymazu. Globulki należy stosować dopochwowo przed udaniem się na spoczynek nocny. Krem należy stosować dopochwowo kalibrowanym aplikatorem przed udaniem się na spoczynek nocny. 1 aplikacja (aplikator napełniony do znaku w kształcie okręgu) zawiera 0,5 mg kremu, co stanowi 0,5 mg estriolu. W przypadku pominięcia jednej dawki, produkt należy przyjąć jak najszybciej chyba, że pominięcie to zostało zauważone w dniu przyjęcia następnej dawki. W takim przypadku, należy pominąć zapomnianą dawkę i przyjmować następne według wcześniej ustalonego schematu. Nie należy stosować dwóch dawek w ciągu jednej doby. Dla rozpoczęcia oraz kontynuacji leczenia objawów pomenopauzalnych należy stosować jak najmniejsze, skuteczne dawki przez najkrótszy okres czasu. U kobiet niestosujących HTZ lub u kobiet, które chcą zamienić obecnie stosowaną ciągłą złożoną HTZ, można rozpocząć stosowanie produktu w każdej chwili. U kobiet stosujących ciągłą sekwencyjną HTZ można rozpocząć stosowanie produktu tydzień po zakończeniu cyklu.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ovestin dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Ovestin?

Szukasz gdzie można kupić Ovestin?

Oto lista aptek i sklepów z Ovestin:

Cena Ovestin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ovestin?

Forum Ovestin

Lista pytań na forum o Ovestin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ovestin dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *