Ovaleap skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ovaleap skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ovaleap skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ovaleap. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ovaleap bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Ovaleap skutki uboczne

Ovaleap skutki uboczne:

Najczęściej zgłaszane działania niepożądane to ból głowy, torbiele jajników oraz miejscowe reakcje w miejscu wstrzyknięcia (np. ból, rumień, krwiak, obrzęk i/lub podrażnienie w miejscu wstrzyknięcia). Często zgłaszano łagodny lub umiarkowany OHSS, który należy traktować jako ryzyko wewnątrzpochodne procedury stymulacji. Do ciężkiego OHSS dochodzi niezbyt często. Bardzo rzadko mogą wystąpić powikłania zakrzepowo-zatorowe, zwykle towarzyszące ciężkiemu OHSS. Zaburzenia układu immunologicznego: (bardzo rzadko) łagodne do ciężkich reakcje nadwrażliwości łącznie z reakcjami anafilaktycznymi i wstrząsem. Zaburzenia układu nerwowego: (bardzo często) ból głowy. Zaburzenia naczyniowe: (bardzo rzadko) powikłania zakrzepowo-zatorowe, zwykle towarzyszące ciężkiemu OHSS. Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia: (bardzo rzadko) zaostrzenie lub nasilenie astmy. Zaburzenia żołądka i jelit: (często) ból brzucha, wzdęcia brzucha, dolegliwości brzucha, nudności, wymioty, biegunka; (bardzo często) torbiele jajników; (często) łagodny lub umiarkowany OHSS (łącznie z towarzyszącymi objawami); (niezbyt często) ciężki OHSS (łącznie z towarzyszącymi objawami). Zaburzenia układu rozrodczego i piersi: (rzadko) powikłanie ciężkiego OHSS. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: (bardzo często) reakcje w miejscu wstrzyknięcia (np. ból, rumień, krwiak, obrzęk i/lub podrażnienie w miejscu wstrzyknięcia). Zaburzenia układu immunologicznego: (bardzo rzadko) łagodne do ciężkich reakcje nadwrażliwości łącznie z reakcjami anafilaktycznymi i wstrząsem. Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia: (bardzo rzadko) zaostrzenie lub nasilenie astmy. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: (często) trądzik. Zaburzenia układu rozrodczego i piersi: (często) ginekomastia, żylaki powrózka nasiennego. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: (bardzo często) reakcje w miejscu wstrzyknięcia (np. ból, rumień, krwiak, obrzęk i/lub podrażnienie w miejscu wstrzyknięcia). Badania diagnostyczne: (często) zwiększenie mc.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ovaleap skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Ovaleap?

Szukasz gdzie można kupić Ovaleap?

Oto lista aptek i sklepów z Ovaleap:

Cena Ovaleap

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ovaleap?

Forum Ovaleap

Lista pytań na forum o Ovaleap:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ovaleap skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *