Otrex 600 działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Otrex 600 działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Otrex 600 działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Otrex. Pamiętaj również sprawdzić ceny Otrex bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Otrex 600 działanie i stosowanie

Otrex 600 działanie i stosowanie:

Preparat wpływa na poprawę napięcia ściany naczyń żylnych, powoduje normalizację przepuszczalności naczyń, działa ochronnie na naczynia. Poprawa napięcia żylnego zaobserwowana podczas badań przedklinicznych: diosmina powoduje zwiększenie właściwości naczynioskurczowych adrenaliny, noradrenaliny i serotoniny w żyłach skórnych ręki lub w żyle odpiszczelowej. Właściwość zwiększania napięcia ściany naczyń żylnych udowodniono podczas pomiaru pojemności naczyń żylnych metodą pletyzmograficzną; zmniejsza zastój żylny. Wpływ na naczynia żylne jest proporcjonalny do podanej dawki leku. Powoduje zmniejszenie średniego ciśnienia żylnego zarówno w naczyniach powierzchownych, jak i głębokich. Udowodniono to badaniem metodą Dopplera, podczas podwójnie ślepej próby z podawaniem placebo. Zwiększa skurczowe i rozkurczowe ciśnienie krwi podczas ortostatycznego spadku ciśnienia w okresie pooperacyjnym. Diosmina działa ochronnie na naczynia: zapobiega powikłaniom krwotocznym; zwiększenie oporu naczyniowego jest proporcjonalne do podanej dawki.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Otrex 600 działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Otrex?

Szukasz gdzie można kupić Otrex?

Oto lista aptek i sklepów z Otrex:

Cena Otrex

Chcesz poznać szczegółowe ceny Otrex?

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Otrex 600 działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *