Otodolor działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Otodolor działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Otodolor działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Otodolor. Pamiętaj również sprawdzić ceny Otodolor bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Otodolor działanie i stosowanie

Otodolor działanie i stosowanie:

Niezawierający konserwantów roztwór do podawania do przewodu słuchowego zewnętrznego ucha. Roztwór ten zawiera przede wszystkim glicerol, przezroczysty, bezbarwny i lepki związek chemiczny oraz 0,5% chlorowodorku lidokainy. Preparat stosuje się w leczeniu bólu ucha. Glicerol zawarty w kroplach usuwa nadmiar płynu z tkanek przewodu słuchowego zewnętrznego, tym samym prowadząc do zmniejszenia obrzęku i złagodzenia bólu. Lidokaina, jako środek powierzchownie znieczulający, nasila to działanie i dodatkowo łagodzi ból ucha. Dlatego krople do uszu są przeznaczone do stosowania w przypadkach cięższych dolegliwości. Przedłużający się ból lub obrzęk występujący po pływaniu może sygnalizować zakażenie bakteryjne lub grzybicze, które może wymagać wdrożenia dalszego i bardziej odpowiedniego leczenia.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Otodolor działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Otodolor?

Szukasz gdzie można kupić Otodolor?

Oto lista aptek i sklepów z Otodolor:

Cena Otodolor

Chcesz poznać szczegółowe ceny Otodolor?

Forum Otodolor

Lista pytań na forum o Otodolor:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Otodolor działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *