Otezla skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Otezla skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Otezla skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Otezla. Pamiętaj również sprawdzić ceny Otezla bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Otezla skutki uboczne

Otezla skutki uboczne:

Sumaryczne zestawienie objawów niepożądanych występujących w badaniach klinicznych fazy III u pacjentów leczonych w kierunku łuszczycowego zapalenia stawów i/lub łuszczycy. Zakażenia i zarażenia pasożytnicze: (często) zapalenie oskrzeli, zakażenia górnych dróg oddechowych, zapalenia w obrębie nosogardzieli. Zaburzenia układu immunologicznego: (niezbyt często) nadwrażliwość. Zaburzenia metabolizmu i odżywiania: (często) zmniejszony apetyt. Zaburzenia psychiczne: (często) bezsenność. Zaburzenia układu nerwowego: (często) migrena, napięciowy ból głowy, ból głowy. Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia: (często) kaszel. Zaburzenia żołądka i jelit: (bardzo często) biegunka, nudności; (często) wymioty, niestrawność, przyspieszone ruchy robaczkowe jelit, ból w górnej części brzucha, refluks żołądkowo-przełykowy. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: (niezbyt często) wysypka. Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej: (często) ból pleców. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: (często) zmęczenie. Badania diagnostyczne: (niezbyt często) obniżona masa ciała.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Otezla skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Otezla?

Szukasz gdzie można kupić Otezla?

Oto lista aptek i sklepów z Otezla:

Cena Otezla

Chcesz poznać szczegółowe ceny Otezla?

Forum Otezla

Lista pytań na forum o Otezla:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Opinie o Otezla skutki uboczne (1)

  1. Zażywam ten lek od tygodnia ,bóle brzucha , niestrawność ,zgaga i ogromne bóle glowy . Zastanawiam sie nad odstawieniem leku.

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Otezla skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *