Ostolek 70 skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ostolek 70 skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ostolek 70 skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ostolek. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ostolek bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Ostolek 70 skutki uboczne

Ostolek 70 skutki uboczne:

Często obserwowano zaburzenia układu pokarmowego (m.in. bóle brzucha, dyspepsja, zaparcie, biegunka, owrzodzenie przełyku, stolce smoliste, dysfagia, wzdęcia brzucha, refluks żołądkowo-przełykowy), ból głowy, zaburzenia układu mięśniowo-szkieletowego (bóle kości, mięśni i stawów). Niezbyt często występowały: wysypka skórna, rumień, nudności, wymioty zapalenie błony śluzowej żołądka i przełyku, nadżerki przełyku. Rzadko obserwowano reakcje nadwrażliwości (m.in. pokrzywka, obrzęk naczynioruchowy, nadwrażliwość na światło, zwężenie przełyku, owrzodzenie jamy ustnej i gardła, perforacje, owrzodzenia i krwawienia z górnego odcinka przewodu pokarmowego, zapalenie błony naczyniowej oka.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ostolek 70 skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Ostolek

Sprawdź komentarze opinie o Ostolek:

Ocena średnia Ostolek:

Ostolek otrzymał ocenę średnią: 0,0
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 0 opinii

Gdzie kupić Ostolek?

Szukasz gdzie można kupić Ostolek?

Oto lista aptek i sklepów z Ostolek:

Cena Ostolek

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ostolek?

Forum Ostolek

Lista pytań na forum o Ostolek:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ostolek 70 skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *