Ostolek 70 działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ostolek 70 działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ostolek 70 działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ostolek. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ostolek bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Ostolek 70 działanie i stosowanie

Ostolek 70 działanie i stosowanie:

Lek z grupy bisfosfonianów wykazujący zdolność wiązania się z hydroksyapatytami kości. Alendronian jest specyficznym inhibitorem resorpcji tkanki kostnej wywoływanej przez osteoklasty. Zapobiega pomenopauzalnej utracie masy kostnej i wspomaga proces odbudowy kości. Stosowanie preparatu prowadzi do stopniowego zwiększenia gęstości mineralnej kości, w efekcie czego zwiększa się wytrzymałość mechaniczna kości i zmniejsza ryzyko wystąpienia złamań osteoporotycznych u kobiet po menopauzie. Biodostępność alendronianu na czczo wynosi 0,64%; pokarm i płyny inne niż woda znacznie zmniejszają jego wchłanianie z przewodu pokarmowego. Wiązanie z białkami osocza wynosi 78%. Lek nie jest metabolizowany. Jest wydalany z moczem w postaci niezmienionej. T0,5 w fazie eliminacji wynosi około 10 lat ze względu na jego powolne uwalnianie z kości. Tabletka posiada otoczkę ochronną, która zmniejsza ryzyko uszkodzenia błony śluzowej górnego odcinka przewodu pokarmowego, nie zaburzając farmakokinetyki leku.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ostolek 70 działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Ostolek

Sprawdź komentarze opinie o Ostolek:

Ocena średnia Ostolek:

Ostolek otrzymał ocenę średnią: 0,0
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 0 opinii

Gdzie kupić Ostolek?

Szukasz gdzie można kupić Ostolek?

Oto lista aptek i sklepów z Ostolek:

Cena Ostolek

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ostolek?

Forum Ostolek

Lista pytań na forum o Ostolek:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ostolek 70 działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *