Ostercal 1250 D działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ostercal 1250 D działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ostercal 1250 D działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ostercal. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ostercal bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Ostercal 1250 D działanie i stosowanie

Ostercal 1250 D działanie i stosowanie:

Zawiera wapń i witaminę D3, które można stosować: w niedoborach wapnia i witaminy D3, przy diecie ubogiej w wapń i/lub witaminę D3, w stanach zwiększonego zapotrzebowania na wapń i witaminę D3. Uzupełnia dietę w następujących przypadkach: w okresie intensywnego wzrostu dzieci i młodzieży, u kobiet w ciąży i w okresie karmienia, przy diecie ubogiej w nabiał, u osób palących papierosy i pijących kawę.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ostercal 1250 D działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Ostercal?

Szukasz gdzie można kupić Ostercal?

Oto lista aptek i sklepów z Ostercal:

Cena Ostercal

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ostercal?

Forum Ostercal

Lista pytań na forum o Ostercal:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ostercal 1250 D działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *