Osteoblock działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Osteoblock działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Osteoblock działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Osteoblock. Pamiętaj również sprawdzić ceny Osteoblock bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Osteoblock działanie i stosowanie

Osteoblock działanie i stosowanie:

Preparat zawierający kompleksową kompozycję wysoko przyswajalnych minerałów w postaci chelatów aminokwasowych Albion® (wapń, cynk, mangan), a także wit. D3 i K2 w postaci dobrze przyswajalnego menachinonu-7 – składników o synergistycznym działaniu, niezbędnych w utrzymaniu zdrowych kości. Preparat przeznaczony jako uzupełnienie codziennego zapotrzebowania w składniki niezbędne w okresie intensywnego wzrostu, w okresie ciąży i laktacji, po złamaniach i kontuzjach, a także u kobiet w okresie przekwitania i osób starszych, u których procesy resorpcji kości przeważają nad procesami ich tworzenia. Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych zębów oraz kości, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych, pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Cynk oraz mangan pomagają w utrzymaniu zdrowych kości, pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Wit. D3 pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, podobnie jak wapń jest potrzebna dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Wit. K2 pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż wit. K uczestniczy w transporcie wapnia z naczyń krwionośnych do tkanki kostnej.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Osteoblock działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Osteoblock?

Szukasz gdzie można kupić Osteoblock?

Oto lista aptek i sklepów z Osteoblock:

Cena Osteoblock

Chcesz poznać szczegółowe ceny Osteoblock?

Forum Osteoblock

Lista pytań na forum o Osteoblock:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Osteoblock działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *