Ostenil działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ostenil działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ostenil działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ostenil. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ostenil bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Ostenil działanie i stosowanie

Ostenil działanie i stosowanie:

Aminobisfosfonian, syntetyczny analog pirofosforanu. Hamuje osteoklastyczną resorpcję kości, w minimalnym stopniu wpływając na proces jej tworzenia, co prowadzi do stopniowego przyrostu masy kostnej oraz istotnie zmniejsza ryzyko złamań. Biodostępność po podaniu doustnym (na 2 h przed śniadaniem) wynosi 0,7% i zbliża się do zera w przypadku podawania podczas posiłku lub do 2 h po jego spożyciu. Stosowanie alendronianu jednocześnie z kawą lub sokiem pomarańczowym zmniejsza jego biodostępność o około 60%. Wiązanie z białkami osocza wynosi około 78%. Jest wydalany w postaci nie zmienionej z moczem. T0,5 wynosi powyżej 10 lat, co odzwierciedla uwalnianie alendronianu z kości.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ostenil działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Ostenil

Sprawdź komentarze opinie o Ostenil:

Ocena średnia Ostenil:

Ostenil otrzymał ocenę średnią: 2,3
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 2 opinii

Gdzie kupić Ostenil?

Szukasz gdzie można kupić Ostenil?

Oto lista aptek i sklepów z Ostenil:

Cena Ostenil

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ostenil?

Forum Ostenil

Lista pytań na forum o Ostenil:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ostenil działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *