Orinox skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Orinox skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Orinox skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Orinox. Pamiętaj również sprawdzić ceny Orinox bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Orinox skutki uboczne

Orinox skutki uboczne:

Zaburzenia układu immunologicznego: (bardzo rzadko) reakcje nadwrażliwości (obrzęk naczynioruchowy, wysypka, świąd). Zaburzenia układu nerwowego: (często) ból głowy; (bardzo rzadko) bezsenność, zawroty głowy, drżenie. Zaburzenia oka: (bardzo rzadko) przemijające zaburzenia widzenia. Zaburzenia serca: (bardzo rzadko) nieregularne i szybkie bicie serca. Zaburzenia naczyniowe: (rzadko) nadciśnienie tętnicze. Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia: (często) suchość błony śluzowej nosa lub uczucie dyskomfortu w nosie, pieczenie, kichanie. Zaburzenia żołądka i jelit: (często) nudności. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: (niezbyt często) krwawienie z nosa. Dane z badań klinicznych i dane po wprowadzeniu produktu do obrotu wskazują, że ksylometazolina jest na ogół dobrze tolerowana przez dzieci powyżej 2 lat. Częstość, rodzaj i nasilenie działań niepożądanych u dzieci powinny być podobne jak u osób dorosłych. Większość działań niepożądanych zgłaszanych u dzieci wystąpiło po przedawkowaniu ksylometazoliny.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Orinox skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Orinox

Sprawdź komentarze opinie o Orinox:

Gdzie kupić Orinox?

Szukasz gdzie można kupić Orinox?

Oto lista aptek i sklepów z Orinox:

Cena Orinox

Chcesz poznać szczegółowe ceny Orinox?

Forum Orinox

Lista pytań na forum o Orinox:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Orinox skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *