Omeprazole Genoptim (Omeprazole Phargem) przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Omeprazole Genoptim (Omeprazole Phargem) przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Omeprazole Genoptim (Omeprazole Phargem) przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Omeprazole. Pamiętaj również sprawdzić ceny Omeprazole bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Omeprazole Genoptim (Omeprazole Phargem) przedawkowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Omeprazole?

Szukasz gdzie można kupić Omeprazole?

Oto lista aptek i sklepów z Omeprazole:

Cena Omeprazole

Chcesz poznać szczegółowe ceny Omeprazole?

Forum Omeprazole
Ulotka o Omeprazole Genoptim (Omeprazole Phargem) przedawkowanie

Omeprazole Genoptim (Omeprazole Phargem) przedawkowanie:

Dostępne są jedynie ograniczone informacje na temat wpływu przedawkowania omeprazolu u ludzi. W literaturze opisywano przypadki przyjęcia dawek do 560 mg, a pojedyncze doniesienia dotyczyły przypadków zastosowania pojedynczej dawki doustnej do 2400 mg omeprazolu (dawki 120-krotnie większej niż zalecana dawka kliniczna). Zaobserwowane objawy przedawkowania omeprazolu to: nudności, wymioty, zawroty głowy, bóle brzucha, biegunka i bóle głowy. W pojedynczych przypadkach opisywano również apatię, depresję, splątanie. Wszystkie objawy opisywane po przedawkowaniu omeprazolu były przemijające i nie obserwowano po ich ustąpieniu poważnych skutków klinicznych. Zwiększone dawki omeprazolu nie zmieniały szybkości eliminacji leku (kinetyki 1. rzędu). Leczenie, o ile jest potrzebne, jest wyłącznie objawowe.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Omeprazole Genoptim (Omeprazole Phargem) przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Omeprazole Genoptim (Omeprazole Phargem) przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *