Omacor w ciąży

Poznaj bliżej lek Omacor:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko posegregowane informacje z ulotki Omacor, ale także poznasz prawdziwe historie i opinie pacjentów Omacor w ciąży. Rzetelne informacje ekspertów o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś mogła/ mógł kupować świadomie leki w aptece. Poznaj lepiej ewentualne skutki uboczne Omacor i porównaj je z reklamami by móc zweryfikować czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki, których jeszcze nie znasz. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Omacor w ciąży z ulotki
Poznaj informacje z ulotki: Omacor w ciąży. Nie musisz już szukać w ulotce rozdziału informacji, które Ciebie interesują. My pogrupowaliśmy je wg katygorii. Sprawdź Omacor w ciąży, a poniżej znajdziesz inne rodziały ulotki dla Omacor w ciąży

Nie jest dostępna dostateczna ilość danych na temat stosowania preparatu u kobiet w ciąży. Preparat nie powinien być stosowany podczas ciąży, o ile nie jest to bezwzględnie konieczne. Brak danych na temat przenikania preparatu do mleka matek. Leku nie należy stosować w czasie laktacji.

Ciąża – trymestr 1 – Kategoria C
Badania na zwierzętach wykazały działanie teratogenne lub zabójcze dla płodu, ale nie przeprowadzono badań z grupą kontrolną kobiet, lub nie przeprowadzono odpowiednich badań ani na zwierzętach, ani u ludzi.

Ciąża – trymestr 2 – Kategoria C
Badania na zwierzętach wykazały działanie teratogenne lub zabójcze dla płodu, ale nie przeprowadzono badań z grupą kontrolną kobiet, lub nie przeprowadzono odpowiednich badań ani na zwierzętach, ani u ludzi.

Ciąża – trymestr 3 – Kategoria C
Badania na zwierzętach wykazały działanie teratogenne lub zabójcze dla płodu, ale nie przeprowadzono badań z grupą kontrolną kobiet, lub nie przeprowadzono odpowiednich badań ani na zwierzętach, ani u ludzi.
Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Omacor w ciąży, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Nie lekceważ tego!

Poznaj inne, szczegółowe informacje o Omacor z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie – Sprawdż tylko te które Ciebie interesują. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Omacor

Jak działa Omacor
Wielonienasycone kwasy z serii omega-3-kwas eikozapentaenowy (EPA) i dokozaheksaenowy (DHA) – są niezbędnymi kwasami tłuszczowymi. Preparat działa na lipidy osocza poprze… Przeczytaj więcej
Jak dawkować Omacor?
Po zawale mięśnia sercowego: 1 kaps./dobę. Hipertriglicerydemia: początkowo podaje się 2 kaps./dobę. O ile nie zostanie uzyskana wystarczająca odpowiedź terapeutyczna, da… Przeczytaj więcej
Przeciwskazania zażywania Omacor
Nadwrażliwość na dowolny ze składników preparatu…. Przeczytaj więcej
Czy Omacor ma skutki uboczne?
Częste: dyspepsja, nudności. Niezbyt częste: bóle brzucha, dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, zapalenie błony śluzowej żołądka, ból w górnej części brzucha, nad… Przeczytaj więcej
Czy Omacor można przedawkować?
Brak szczególnych zaleceń. Zastosować leczenie objawowe…. Przeczytaj więcej

Cena Omacor

Omacor jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:
1000 mg

Omacor w dawce 1000 mg substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 28 szt. kaps. elastyczne w cenie:

 • 148.87PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 5.32PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Omacor:


  Zamienniki Omacor

  Zapoznaj się z zamiennikami Omacor. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Omacor, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Omacor?

  Sprawdź gdzie kupić Omacor. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Omacor w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Komentarze o Omacor w ciąży

  Jeśli zwykłe informacje z ulotki Omacor w ciąży Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Omacor w ciąży i opinie ekspertów

  Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *