Norvasc dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Norvasc dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Norvasc dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Norvasc. Pamiętaj również sprawdzić ceny Norvasc bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Norvasc dawkowanie

Norvasc dawkowanie:

Dorośli: w leczeniu zarówno nadciśnienia tętniczego, jak i dławicy piersiowej, dawka początkowa wynosi zwykle 5 mg/dobę. Dawkę tę można zwiększyć maksymalnie do 10 mg/dobę w zależności od efektu klinicznego. Jednoczesne stosowanie tiazydowych leków moczopędnych, leków blokujących receptory β-adrenergiczne oraz ACE nie wymaga modyfikowania dawki amlodypiny. Stosowanie u dzieci: brak danych na temat stosowania amlodypiny u dzieci.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Norvasc dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Norvasc

Sprawdź komentarze opinie o Norvasc:

Gdzie kupić Norvasc?

Szukasz gdzie można kupić Norvasc?

Oto lista aptek i sklepów z Norvasc:

Cena Norvasc

Chcesz poznać szczegółowe ceny Norvasc?

Forum Norvasc

Lista pytań na forum o Norvasc:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Norvasc dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *