NiQuitin Extra Fresh dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku NiQuitin Extra Fresh dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o NiQuitin Extra Fresh dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla NiQuitin. Pamiętaj również sprawdzić ceny NiQuitin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o NiQuitin Extra Fresh dawkowanie

NiQuitin Extra Fresh dawkowanie:

Podczas leczenia gumami do żucia pacjenci powinni starać się całkowicie zaprzestać palenia tytoniu. Dorośli (osoby w wieku powyżej 18 lat). Gumy do żucia są wskazane dla osób, które wypalają więcej niż 20 papierosów/dobę. Zastosowanie porad i zaleceń zawartych w psychologicznym programie zazwyczaj zwiększa szansę na sukces. Dawka początkowa powinna być dobrana indywidualnie do pacjenta w zależności od stopnia uzależnienia od nikotyny. Należy przyjmować gumy do żucia, kiedy tylko odczuwa się potrzebę zapalenia papierosa. Zalecane jest stosowanie zazwyczaj 8-12 gum/dobę. Nie należy stosować więcej niż 15 gum/dobę. Czas trwania leczenia jest różny dla każdego pacjenta, ale zwykle lek należy stosować przez okres 23 m-cy, aby przełamać nawyk palenia, a następnie stopniowo ograniczać ilość przyjmowanych gum. Leczenie należy przerwać, kiedy dobowe spożycie wynosi 1-2 gum. Aby móc powstrzymać się od palenia po zakończeniu kuracji, gumy można stosować kiedy pojawia się silna ochota na zapalenie papierosa. Dzieci i młodzież. Lek może być stosowany przez młodzież w wieku 12-17 lat jedynie po zaleceniu przez lekarza. Istnieją ograniczone dane dotyczące stosowania leku w tej grupie wiekowej. Nie podawać leku dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący NiQuitin Extra Fresh dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o NiQuitin

Sprawdź komentarze opinie o NiQuitin:

Ocena średnia Niquitin:

Niquitin otrzymał ocenę średnią: 3,5
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 9 opinii

Gdzie kupić NiQuitin?

Szukasz gdzie można kupić NiQuitin?

Oto lista aptek i sklepów z NiQuitin:

Cena NiQuitin

Chcesz poznać szczegółowe ceny NiQuitin?

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o NiQuitin Extra Fresh dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *